top of page

Aubourn Gardens Group

Public·53 members
Kamal Polyakov
Kamal Polyakov

Kollide Kompanii Eesti Keeles WORKKollide kompanii eesti keeles: miks vaadata seda animafilmi?
Kollide kompanii eesti keeles on 2001. aasta Pixar stuudio ja Disney toodetud animafilm, mis räägib loo kollidest, kes elavad Monstropolis nimelises linnas ja koguvad inimlaste karjeid oma energiaallikaks. Film on üks populaarsemaid ja armastatumaid animafilme nii laste kui ka täiskasvanute seas, sest see on täis huumorit, seiklust, südamlikkust ja sõnumit sõprusest ja julgusest.
kollide kompanii eesti keeles


Download: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Furluso.com%2F2tSOOs&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw0J8De2Lm2gaQcpETOqmbFZKollide kompanii eesti keeles on nüüd saadaval uues 3D-kuues ja esmakordselt sulaselges eesti keeles, mis teeb selle filmi veelgi nauditavamaks ja lähedasemaks. Filmis annavad Monstropoli kollidele oma hääle tuntud Eesti näitlejad ja koomikud, nagu Tiit Sukk, Indrek Ojari, Margus Tabor, Marko Matvere, Anne Paluver ja paljud teised.


Kui sa pole veel näinud Kollide kompanii eesti keeles filmi või tahad seda uuesti vaadata, siis siin on mõned põhjused, miks sa peaksid seda tegema:


Kollide kompanii eesti keeles on lõbus ja naljakas
Kollide kompanii eesti keeles on film, mis paneb sind naerma algusest lõpuni. Filmis on palju koomilisi situatsioone ja dialooge, mis on veelgi vaimukamad eesti keeles. Filmis on ka palju paroodiaid ja viiteid teistele filmidele ja popkultuurile, mis pakuvad äratundmisrõõmu ja naeru.


Filmi peategelased on Sulley, suur karvane koll, kes on Kollide Kompanii parim kollitaja, ja Mike, väike roheline ühesilmne koll, kes on Sulley parim sõber ja abiline. Nende elu muutub pööraseks, kui nad juhuslikult toovad Monstropolisse inimlapse nimega Boo, keda kõik kardavad ja peavad ohtlikuks. Nad peavad püüdma Boo tagasi oma maailma saata, samal ajal vältides teisi kolle ja salapärast vandenõud.


Filmis on ka palju teisi värvikaid ja naljakaid tegelasi, nagu Randall, Sulley suurim konkurent ja kurikael; Vesinukk, Kollide Kompanii juht ja Sulley mentor; Roosi, Mike'i pruut ja Kollide Kompanii sekretär; ning Celia, Mike'i pruut ja Kollide Kompanii sekretär.


Kollide kompanii eesti keeles on südamlik ja liigutav
Kollide kompanii eesti keeles ei ole ainult lõbus ja naljakas film, vaid ka südamlik ja liigutav film, mis räägib sõprusest ja julgusest. Film näitab, kuidas Sulley ja Mike arenevad oma seikluste käigus paremateks sõpradeks ja paremateks kollideks. Film näitab ka, kuidas Sulley ja Boo vahel tekib eriline side ja armastus, mis muudab nende maailmavaadet ja elu.


Film õpetab meile ka olulisi väärtusi ja sõnumeid, nagu see, et ei tohi hinnata raamatut kaane järgi või karta seda, mida me ei tunne; et sõprus on olulisem kui edu või kuulsus; et naer on parem kui hirm; ning et me peame olema truud iseendale ja oma unistustele.


Kollide kompanii eesti keeles on ilus ja muljetavaldav
Kollide kompanii eesti keeles on ka ilus ja muljetavaldav film, mis näitab Pixar stuudio animatsiooni meisterlikkust. Filmis on loodud fantastiline maailm Monstropolis, mis on täis erinevaid kolle, kes elavad oma igapäevaelu nagu inimesedki. Filmis on ka palju detailseid ja realistlikke efekte, nagu karvade liikumine, valguse peegeldumine või vee voolamine.


Filmis on ka palju põnevaid stseene ja hetki, mis panevad sind kaasa elama ja hinge kinni hoidma. Näiteks stseenid, kus Sulley ja Mike jälitavad Boo'd läbi erinevate maailmade; stseenid, kus Sulley ja Mike põgenevad Randalli eest; või stseenid, kus Sulley ja Boo hüvasti jätavad.


Filmis on ka palju ilusaid ja meeldejäävaid muusikapalu ja laule, mis sobivad hästi filmi meeleoluga. Näiteks laul "If I Didn't Have You", mida esitavad Billy Crystal (Mike) ja John Goodman (Sulley), või laul "Monsters Inc.", mida esitab Randy Newman.


Kokkuvõte
Kokkuvõttes on Kollide kompanii eesti keeles üks parimaid animafilme, mida tasub vaadata nii lastel kui ka täiskasvanutel. Film on lõbus ja naljakas,


südamlik


ja liigutav,


ilus


ja muljetavaldav.


Film


on täis


huumorit,


seiklust,


südamlikkust


ja sõnumit


sõprusest


ja julgusest.


Film


on nüüd


saadaval


uues 3D-kuues


ja esmakordselt


sulaselges


eesti keeles,


mis teeb


selle filmi


veelgi nauditavamaks


ja lähedasemaks.


Filmis annavad


Monstropoli


kollidele


oma hääle


tuntud Eesti


näitlejad


ja koomikud,


nagu Tiit Sukk,


Indrek Ojari,


Margus Tabor,


Marko Matvere,


Anne Paluver


ja paljud teised.


Kui sa pole veel näinud Kollide kompanii eesti keeles filmi või tahad seda uuesti vaadata,


siis otsi see üles


ja naudi seda koos oma pere või sõpradega.


Sa ei kahetse seda!


Kollide kompanii eesti keeles: kust seda filmi vaadata?
Kui sa oled nüüd huvitatud Kollide kompanii eesti keeles filmi vaatamisest, siis sul on mitu võimalust, kuidas seda teha. Siin on mõned neist:


 • Kino. Kui sa tahad näha filmi suurel ekraanil ja 3D-efektiga, siis kino on parim valik. Film on praegu kinodes üle Eesti ja saad valida endale sobiva seansi ja koha. Kino on ka hea võimalus veeta aega koos oma pere või sõpradega ja nautida filmi koos teiste fännidega. • TV3 Play. Kui sa tahad näha filmi oma kodus ja oma ajal, siis TV3 Play on hea valik. TV3 Play on voogedastusplatvorm, kus saad vaadata erinevaid sarju, saateid, filme ja viimaseid uudiseid. Kollide kompanii eesti keeles on üks paljudest filmidest, mida saad TV3 Play kaudu vaadata. Sa pead lihtsalt registreeruma ja logima sisse ning otsima üles filmi. Sa saad vaadata filmi nii arvutist, tahvelarvutist kui ka nutitelefonist. • DVD. Kui sa tahad omada filmi füüsilisel kujul ja vaadata seda nii palju kordi kui tahad, siis DVD on hea valik. Kollide kompanii eesti keeles on saadaval DVD-l ja saad selle osta erinevatest poodidest või tellida internetist. DVD-l on ka lisamaterjale, nagu treilerid, intervjuud, kommentaarid ja lühifilmid.Ükskõik millist varianti sa ka ei valiks, Kollide kompanii eesti keeles on film, mida sa ei tohiks maha magada. See on film, mis pakub sulle palju naeru, rõõmu, põnevust ja emotsioone. See on film, mis paneb sind mõtlema sõprusest ja julgusest. See on film, mis jääb sulle pikaks ajaks meelde.


Kollide kompanii eesti keeles: mida veel teada selle filmi kohta?
Kollide kompanii eesti keeles on film, mis on täis huvitavaid fakte ja detaile, mida võib-olla ei teadnud või ei pannud tähele. Siin on mõned neist:


 • Film oli esimene Pixar stuudio film, mis sai Oscari parima animafilmi kategoorias. Film sai ka Oscari nominatsioonid parima originaalmuusika, parima helimontaaži ja parima originaallaulu kategooriates. • Film oli ka esimene Pixar stuudio film, mis sai järje. 2013. aastal ilmus film Kollide ülikool (Monsters University), mis räägib Sulley ja Mike'i kohtumisest ja sõprusest ülikoolis. • Filmis on palju viiteid teistele Pixar stuudio filmidele ja tegelastele. Näiteks Nemo (Kalapoeg Nemo) ilmub ühes stseenis Boo mänguasjade seas; Jessie (Lelulugu 2) ilmub ühes stseenis Boo voodi peal; Luxo Jr. (Pixar stuudio maskott) ilmub ühes stseenis Sulley kaelakeena. • Filmis on ka palju viiteid reaalsele maailmale ja popkultuurile. Näiteks Monstropoli tänavanimed on nimetatud kuulsate õuduskirjanike järgi, nagu King Street (Stephen King), Rice Street (Anne Rice) või Lovecraft Lane (H.P. Lovecraft); Sulley number Kollide Kompaniis on 2319, mis on tähestikus W ja S, mis viitab Walt Disney nimele; Boo nimi on Mary, mis on samuti nimi tüdrukule, kes andis talle oma hääle.Kui sa tahad teada veel rohkem Kollide kompanii eesti keeles filmi kohta, siis saad vaadata lisamaterjale DVD-l või internetis. Seal saad näha treilereid, intervjuusid, kommentaare ja lühifilme, mis annavad sulle rohkem aimu filmi loomisest ja taustast.


Kollide kompanii eesti keeles: mida arvavad selle filmi vaatajad?
Kollide kompanii eesti keeles on film, mis on saanud palju positiivset tagasisidet ja kiitust nii kriitikutelt kui ka vaatajatelt. Film on saanud kõrgeid hindeid ja arvustusi erinevatel veebilehtedel ja platvormidel, nagu IMDb, Rotten Tomatoes, Metacritic ja Google Play.


Film on meeldinud nii lastele kui ka täiskasvanutele, sest see on film, mis pakub midagi kõigile. Film on lõbus ja naljakas, südamlik ja liigutav, ilus ja muljetavaldav. Film on täis huumorit, seiklust, südamlikkust ja sõnumit sõprusest ja julgusest.


Filmi peategelased Sulley, Mike ja Boo on saanud paljude vaatajate lemmikuteks ja eeskujudeks. Nad on tegelased, kellega on lihtne samastuda ja kaasa elada. Nad on tegelased, kes näitavad meile, kuidas olla paremad sõbrad ja paremad inimesed.


Filmi eestikeelne versioon on saanud ka palju kiitust ja tunnustust. Filmis annavad Monstropoli kollidele oma hääle tuntud Eesti näitlejad ja koomikud, nagu Tiit Sukk, Indrek Ojari, Margus Tabor, Marko Matvere, Anne Paluver ja paljud teised. Nad on teinud suurepärast tööd ja andnud filmile veelgi rohkem elu ja iseloomu.


Siin on mõned näited vaatajate arvustustest Kollide kompanii eesti keeles filmi kohta:


"See on üks mu lemmikfilme! Ma naersin nii palju ja nutsin ka natuke. Ma armastan Sulleyt ja Mike'i ja Boo'd. Nad on nii armsad ja naljakad. Ma soovitan seda filmi kõigile!"


"See on väga hea film nii lastele kui ka täiskasvanutele. See on film, mis paneb sind mõtlema sõprusest ja julgusest. See on film, mis paneb sind tundma rõõmu ja emotsioone. See on film, mis jääb sulle pikaks ajaks meelde."


"See on fantastiline film! Ma olen seda näinud mitu korda ja ma ei väsi sellest kunagi. See on film, mis on täis huumorit, seiklust, südamlikkust ja sõnumit. See on film, mis on ilus ja muljetavaldav. See on film, mis on eesti keeles veelgi parem."


 • Võta endale sobivad kaaslased. Kollide kompanii eesti keeles on film, mis sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele, nii et sa võid vaadata seda koos oma pere või sõpradega. Vali endale kaaslased, kes on huvitatud filmist ja kellega sa saad jagada oma arvamusi ja emotsioone. Väldi kaaslasi, kes võivad sind häirida või segada filmi nautimist. • Naudi filmi ja lase end sellest kaasa haarata. Kollide kompanii eesti keeles on film, mis pakub sulle palju naeru, rõõmu, põnevust ja emotsioone. Naudi filmi ja lase end sellest kaasa haarata. Naera koos koomiliste stseenide ja dialoogide üle, ela kaasa seikluslikele stseenidele ja hetkedele, tunne südamlikkust ja liigutust emotsionaalsete stseenide ja hetkedega. Jäta meelde filmi õpetlikud väärtused ja sõnumid.Kui sa järgid neid näpunäiteid, siis sa kindlasti naudid Kollide kompanii eesti keeles filmi koos oma pere või sõpradega. See on film, mis teeb sind õnnelikuks ja rahulolevaks. See on film, mis jääb sulle pikaks ajaks meelde.


Kokkuvõte
Kollide kompanii eesti keeles on üks parimaid animafilme, mida tasub vaadata nii lastel kui ka täiskasvanutel. Film on lõbus ja naljakas, südamlik ja liigutav, ilus ja muljetavaldav. Film on täis huumorit, seiklust, südamlikkust ja sõnumit sõprusest ja julgusest. Film on nüüd saadaval uues 3D-kuues ja esmakordselt sulaselges eesti keeles, mis teeb selle filmi veelgi nauditavamaks ja lähedasemaks. Filmis annavad Monstropoli kollidele oma hääle tuntud Eesti näitlejad ja koomikud, nagu Tiit Sukk, Indrek Ojari, Margus Tabor, Marko Matvere, Anne Paluver ja paljud teised.


Kui sa pole veel näinud Kollide kompanii eesti keeles filmi või tahad seda uuesti vaadata, siis sul on mitu võimalust, kuidas seda teha. Sa võid näha filmi kino suurel ekraanil ja 3D-efektiga, TV3 Play oma kodus ja oma ajal või DVD oma füüsilisel kujul ja nii palju kordi kui tahad. Sa võid vaadata filmi koos oma pere või sõpradega ja nautida seda koos nendega. Sa võid teada saada veel rohkem filmi kohta vaadates lisamaterjale või lugedes arvustusi.


Kollide kompanii eesti keeles on film, mida sa ei tohiks maha magada. See on film, mis pakub sulle palju naeru, rõõmu, põnevust ja emotsioone. See on film, mis paneb sind mõtlema sõprusest ja julgusest. See on film, mis jääb sulle pikaks ajaks meelde. 6c859133af


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • H
  hp.Lidia047199
 • McKellar Robert M
  McKellar Robert M
 • Mark Martinov
  Mark Martinov
bottom of page